niedziela, 30 lipca 2017

Kolorowe włosy na dłużej - Konkurs!

Hej! Ostatnio pisałam o kolorowych włosach, które zostaną z nami tylko jeden dzień, lub jak kto woli - do pierwszego mycia. 
Dziś przybliżę wam inne produkty do koloryzacji włosów, które otrzymałam do testów od marki Venita Cosmetics. Tym razem będzie jeszcze bardziej kolorowo! A efekt pozostanie na dłużej. Toner Trendy Color 

To rozwiązanie dla bardziej wymagających. Toner nadaje się do koloryzacji całych włosów. Sprawdzi się również jeżeli chcemy uzyskać efekt lub pasemka. Do wyboru mamy kolory z serii Ultra i Pastelowej. 
To koloryzacja półtrwała, a efekt utrzymuje się na włosach do około 5-10 myć.
Pianki Trendy Color 

Od tych właśnie pianek zaczynałam swoją przygodę z kolorowym szaleństwem na głowie kilka lat temu. Do wyboru mamy 14 intensywnych kolorów.Nadają się do farbowania całych włosów, jak i robienia pasemek czy ombre. Efekt uzyskany piankami koloryzującymi utrzymuje się najdłużej, około 7-10 myć.

Produkty są dostępne w drogeriach Hebe, Natura, drogeriach internetowych, jak i małych osiedlowych drogeriach. Cena toneru i pianki wynosi około 8-10zł. 


Moja opinia
Przez ponad miesiąc spróbowałam każdego z tych rozwiązań i muszę przyznać, że najbardziej spodobało mi się najnowsze, czyli toner Trendy Color. Tubka wystarcza mi na 2/3 farbowania. Efekt, jaki uzyskamy na włosach faktycznie zależy od wyboru serii. Pastelowe to bardzo delikatna, subtelna koloryzacja, która odświeży każde jasne włosy i nada im refleksów w danym kolorze. Po serii ultra faktycznie możemy się spodziewać niesamowitego, intensywnego koloru. Tonery bardzo dobrze rozprowadzają się na włosach, a do tego sam produkt bardzo ładnie pachnie. Jednak należy pamiętać o zabezpieczeniu dłoni i ubrań, ponieważ możemy je również przez przypadek zafarbować. Kolor nie wypłukuje się do końca równomiernie, jednak nie jest to duży minus. Istotne jest, że po kilku myciach jesteśmy w stanie uzyskać kolor sprzed farbowania. Tonery nie zawierają amoniaku, ani utleniaczy.
Pianki Trendy Color wydają się bardziej inwazyjne podczas stosowania. Zauważyłam, że kolor szybciej się wypłukuje i zmienia (z fioletowego momentami miałam niebieski). Trudno było też wypłukać go do końca. Jednak wpływ na to mogą mieć rozjaśniane włosy, jakie obecnie posiadam. 
Niestety produkty najlepiej sprawdzą się u blondynek naturalnych i farbowanych. Albo tych z nas, które mają rozjaśnione włosy. 
Nie zmieniam zdania co to tego, że niezależnie jaki produkt wybierzemy, to fajny sposób na urozmaicenie fryzury. 


KONKURS! 


Dla wytrwałych przygotowałam konkurs! Do wygrania są 3 zestawy do koloryzacji włosów. 
1. Zestaw różowy – 2 tonery do włosów (Candy Pink i Sweet Apricot), 2 pianki do włosów (Słodki Róż i Fioletowa Fantazja), 5 sprayów do włosów (Fioletowa Aura, Mettalic Pink, Magiczny Róż, Mettalic red)
2. Zestaw niebieski - 2 tonery do włosów (Azure Blue i Ice Mint), 2 pianki do włosów (Lazurowy Błękit i Turkusowa Fala), 5 sprayów do włosów (Mettalic Jeans,Mettalic Blue, Szafirowy Błękit, Kosmiczny Granat, Morska Fala)
3. Zestaw neonowy - Neonowe spraye do włosów ( różowy, zielony, niebieski, żółty i pomarańczowy)
Wystarczy, że:

Zwiększasz swoje szanse obserwując Time for Panda na instagramie, udostępniając post lub grafikę konkursową (na facebooku, instagramie lub blogu).
Konkurs kończy się 16.08.2017r, a zwycięzców przedstawię w tym poście do tygodnia czasu od zakończenia.
EDYCJA: Konkurs zakończy się 27.08.2017r. 
Regulamin dostępny tutaj.


Zwycięzcy! 

Zestaw różowy - Justyna Staszyńska
Zestaw niebieski - Violetta Cornelia Liliana Łysek
Zestaw neonowy - Renata Sozańska

Gratuluję! 

Udostępnij: