wtorek, 25 lipca 2017

1 Day Color Spray Venita - Kolorowe włosy na jeden dzień!

Jakiś czas temu otrzymałam przesyłkę od firmy Venita. Kilka lat temu miałam już przyjemność używać kolorowych pianek do włosów tej firmy. Po przerwie od farbowania włosów postanowiłam rozjaśnić część z nich, aby móc zaszaleć i poeksperymentować z kolorami na głowie. W tym wpisie przedstawię Wam część zawartości paczki. Skupię się na kolorowym zawrocie głowy i wielu możliwościach, jakie są obecnie dostępne na rynku. 


Spray 1-Day Color 


Kolorowe włosy na jedno wyjście? Nie będzie nic prostszego niż ten spray. Firma oferuje szeroki wybór kolorów, gdzie z pewnością każda z nas znajdzie swój ulubiony. Nikt nie zapomniał także o ciemnowłosych, ponieważ dostępny jest spray w kolorze białym, którego możemy użyć jako podkład pod inne kolory.
Doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą niszczyć swoich włosów trwałą koloryzacją, a chcą trochę poszaleć.
Wybór kolorów jest ogromny, każda znajdzie coś dla siebie. Od róży i fioletów przez czerwienie, niebieski, a nawet zieleń i pomarańcz. 


Spray 1-Day Color Mettalic 

Odświeżona, nowa wersja spray 1-Day Color. Poza kolorem spray ma w sobie efekt syrenki! Lub po prostu drobinki brokatu, które pięknie mienią się w słońcu i każdym innym świetle. Spray  1-Night Color

To seria zmywalnych sprayów.. w intensywnych neonowych kolorach. Idealne na wyjścia do klubów, gdzie efekt będzie najbardziej widoczny. To również doskonały sposób na urozmaicenie swojej fryzury i stylizacji na wakacje czy festiwal.
Czy nałożymy je na włosy, ciało, czy ubranie, a nawet ścianę! To, jak i gdzie ich użyjemy, zależy wyłącznie od nas i od naszej wyobraźni.


Wszystkie spraye charakteryzuje łatwa metoda nakładania. Niezależnie od tego czy mamy jasne, czy też ciemne włosy spraye sprawdzą się w każdym wypadku. Producent nie zapomina o brunetkach i oferuje biały podkład, aby kolory były bardziej intensywne na ciemnych włosach.  Spraye 1 day color nie zawierają szkodliwych substancji dla włosów. Dzięki temu kolorowe eksperymenty nie będą miały złego wpływu na ich kondycję. 
Wszystkie spraye są zmywalne po jednym myciu włosów.

Spraye znajdziecie w  drogerii Natura, Hebe, Jaśmin, Wispol, Auchan oraz sklepach internetowych. Cena opakowania 75ml wynosi około 7zł. 

Używałyście może kiedyś tych produktów? A może próbowałyście innego sposobu, aby urozmaicić swoją fryzurę? Koniecznie dajcie znać! Wpis powstał ze współpracą z marką Venita. 

Udostępnij: